Ласкаво просимо у ваш блог

Це розміщення зразок блог. 

Якщо ви увійдіть в сайті (Автор Логін посилання знаходиться на нижній частині цієї сторінки) ви зможете відредагувати його і всіх інших існуючих статей. Ви також зможете створювати нові статті. 

У міру додавання і зміни статті ви побачите, як ваш сайт змінює, а також як ви можете налаштувати його по-різному. 

Ідіть вперед, ви не можете розбити його.

Про вашу домашню сторінку

Ваша домашня сторінка встановлюється для відображення чотирьох найбільш свіжі статті з категорії блозі у стовпці. Тоді є посилання на 4 статей до тих. Ви можете змінити ці цифри, редагуючи зміст налаштувань в закладці блозі у вашому адміністратором сайту. Існує прямий зв'язок на свій сайт адміністратором у верхньому меню. 

Якщо ви хочете, щоб ваш блог розбивається на дві частини, введення, а потім повну довжину окрему сторінку, використовуйте кнопку Додатково Читати вставити розрив.

Детальніше: Про вашу домашню сторінку

Ваші модулі

Ваш сайт має деякі часто використовувані модулі вже попередньо налаштовані. До них відносяться: 

Блог-рол. яка дозволяє посилаються на інші блоги. Ми помістили у двох прикладах, але ви хочете, щоб змінити їх. Коли ви увійшли в систему, натисніть на редагування блогу рол оновити це. 

Найбільш читаються Повідомлень де перераховані статті, засновані на кількість разів, вони були прочитані. 

Старі статті, які перераховані зі статті місяця. 

Синдикат, який дозволяє вашим читачам читати свої повідомлення у програму для читання новин. 

Кожен з цих модулів має багато варіантів, які ви можете експериментувати з в диспетчері модуля у вашому адміністратором сайту. Joomla! також включає в себе безліч інших модулів можна включити на своєму сайті. При розробці сайту, ви можете додати більше модуль, який ви можете знайти на Joomla Extensions Directory.